Правління ПАТ «Укрзалізниця» ухвалило рішення про заохочення працівників товариства, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Залізничні новини 85 просмотр 26.04.2018, 15:22

26.04.2018 Правління ПАТ «Укрзалізниця» ухвалило рішення про заохочення працівників товариства, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Сьогодні, 26 квітня, правління ПАТ «Укрзалізниця» ухвалило рішення про  соціальну підтримку та заохочення працівників товариства, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Залізничникам, які віднесені до першої категорії потерпілих від Чорнобильської катастрофи, виплатять винагороду в розмірі 3000 грн, до другої категорії – 2500 грн.

 

Наразі у філіях та регіональних філіях ПАТ «Укрзалізниця» працює близько 12 тисяч осіб, які постраждали внаслідок техногенної ядерної катастрофи – аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Серед них 267 осіб віднесені до першої категорії постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та понад 835 осіб – до другої категорії.

Нагадаємо, що сьогодні – 32 річниця Чорнобильської катастрофи. Цього дня у 1986 році сталася аварія на Чорнобильській АЕС – найбільша техногенно-екологічна катастрофа сучасності.