Завдяки допомозі Укрзалізниці ситуація з залізничними перевезеннями на АрселорМіттал стабілізувалася

21.05.2018 (9 месяцев назад)

21.05.2018 Завдяки допомозі Укрзалізниці ситуація з залізничними перевезеннями на АрселорМіттал стабілізувалася

Станом на сьогодні, 21 травня, ситуація з залізничними перевезеннями ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стабільна. Нагадаємо, що в п’ятницю 18 травня Укрзалізниця прийняла рішення про надання допомоги металургійному комбінату з організації перевезення вантажів. Зокрема, було направлено 12 тепловозів ЧМЕ та 17 локомотивних бригад.


Укрзалізниця спрямувала для допомоги металургійному підприємству по п’ять локомотивів з Донецької та Одеської регіональних філій та два – з Південної регіональної філії. «Ми за лічені години організували відправлення локомотивів для компанії АрселорМіттал, щоб не дати зупинитися металургійному гіганту. Укрзалізниця відповідально ставиться до потреб своїх партнерів та економіки України», - прокоментував в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Зазначимо, що Укрзалізниця оперативно включилася у вирішення проблем перевезення вантажів підприємств гірничо-металургійного комплексу України. Зокрема, була організована термінова нарада з представниками найбільших підприємств, де були визначені шляхи подолання проблем.