ЦІТУ

Дівчина і хлопець постраждали від удару електрострумом на вагонах

Залізничні новини 113 просмотр 6.07.2018, 11:28

05.07.2018 Дівчина і хлопець постраждали від удару електрострумом на вагонах

З початку літа випадки травмування дітей через необачність або недотримання ними ж правил безпеки почастішали. Так, 5 липня на станції Чернігів дівчина 2005 року народження піднялася на дах вагона-зерновоза, щоб зробити фото, і була травмована електричним струмом. Потерпілу доправлено до Чернігівської дитячої лікарні.

       

Через бажання демонструвати власні фотографії в незвичній, а подекуди й небезпечній обстановці на сторінках соціальних мереж підлітки забувають про ризик, що загрожує їхньому життю та здоров’ю. До прикладу, того ж дня на перегоні Баришівка – Березань, на мосту через річку Трубіж, було виявлено підлітка 15 років з ознаками ураження електричним струмом. Потерпілого було доправлено до Баришівської міської лікарні, де він помер від отриманих травм.

Загалом за 6 місяців 2018 року внаслідок ураження електричним струмом травмовано 17 сторонніх громадян, з них 4 – смертельно. Серед травмованих 7 дітей віком до 16 років, з них одна дитина загинула.

Всього з початку року травми на залізниці отримала 291 стороння особа, у тому числі 169 – зі смертельним наслідком. Серед травмованих 17 дітей віком до 16 років, з них 5 – травмовано смертельно.