ЦІТУ

Локомотивні депо одержать право самостійно купувати окремі види продукції для технічного обслуговування рухомого складу, – Укрзалізниця

Залізничні новини 78 просмотр 9.07.2018, 10:02

09.07.2018 Локомотивні депо одержать право самостійно купувати окремі види продукції для технічного обслуговування рухомого складу, – Укрзалізниця

Укрзалізниця планує надати локомотивним депо право самостійно закуповувати окремі види продукції, необхідні для технічного обслуговування рухомого складу. Для децентралізації процедури закупівель, спрямованої на підвищення виробничої ефективності локомотивних депо, у підрозділах трьох регіональних філій Укрзалізниці вже розпочато роботу зі створення тендерних комітетів.

 

Рішення про надання права локомотивним депо самостійно здійснювати закупівлю окремих видів продукції прийнято правлінням Укрзалізниці на виконання протоколу, який 30 травня 2018 року в односторонньому порядку підписав міністр інфраструктури України Володимир Омелян за підсумками розширеної зустрічі представників Укрзалізниці та профспілкових організацій у Міністерстві інфраструктури України стосовно акції «Робота за інструкціями».

Для децентралізації закупівель відповідно до вимог законодавства про проведення публічних закупівель створюються тендерні комітети. Фахівці зауважують, що до їх складу обов’язково увійдуть працівники юридичної, фінансово-економічної вертикалі та представники Департаменту безпеки Укрзалізниці.

Наразі свої кандидатури до складу тендерних комітетів локомотивних депо Кременчук, Кривий Ріг та Львів-Захід вже надали регіональні філії «Південна залізниця», «Придніпровська залізниця», «Львівська залізниця».