Крюківський вагонобудівний завод готовий розпочати роботи в рамках наміченої локалізації в Україні виробництва нових тепловозів General Electric

Залізничні новини 58 просмотр 11.09.2018, 13:35

Уже за кілька днів перший із 30 локомотивів General Electric прибуде на Крюківський вагонобудівний завод, де його буде доукомплектовано та підготовлено до введення в експлуатацію. Керівник підприємства Володимир Приходько підтвердив, що завод повністю готовий до виконання робіт. Про це повідомляє інформаційний залізничний портал (ЗІК).

«Повністю готові здійснювати роботи згідно із підписаною угодою», — заявив президент ПАТ «КВБЗ». Володимир Приходько додав, що поставлене завдання зробити до кінця поточного року більшу частину локомотивів із партії в 30 одиниць.

«Відлік часу ми розпочнемо з того моменту, як локомотив пройде вхідні ворота підприємства. Тоді й розпочнеться виконуване нами завдання. Будемо сподіватися, що ми не зірвемо графік», — запевнив керівник заводу.

Передбачається, що 14 вересня «Тризуб» буде відправлено на Крюківський вагонобудівний завод залізницею за маршрутом Чорноморськ-Порт – Крюків-на-Дніпрі.

Нагадаємо, що в рамках укладеного контракту з компанією General Electric  до кінця 2018 року в Україну планується поставити 30 нових локомотивів.