Крюківський вагонобудівний завод готовий розпочати роботи в рамках наміченої локалізації в Україні виробництва нових тепловозів General Electric

11.09.2018 (5 месяцев назад)

Уже за кілька днів перший із 30 локомотивів General Electric прибуде на Крюківський вагонобудівний завод, де його буде доукомплектовано та підготовлено до введення в експлуатацію. Керівник підприємства Володимир Приходько підтвердив, що завод повністю готовий до виконання робіт. Про це повідомляє інформаційний залізничний портал (ЗІК).

«Повністю готові здійснювати роботи згідно із підписаною угодою», - заявив президент ПАТ «КВБЗ». Володимир Приходько додав, що поставлене завдання зробити до кінця поточного року більшу частину локомотивів із партії в 30 одиниць.

«Відлік часу ми розпочнемо з того моменту, як локомотив пройде вхідні ворота підприємства. Тоді й розпочнеться виконуване нами завдання. Будемо сподіватися, що ми не зірвемо графік», - запевнив керівник заводу.

Передбачається, що 14 вересня «Тризуб» буде відправлено на Крюківський вагонобудівний завод залізницею за маршрутом Чорноморськ-Порт – Крюків-на-Дніпрі.

Нагадаємо, що в рамках укладеного контракту з компанією General Electric  до кінця 2018 року в Україну планується поставити 30 нових локомотивів.