На Миколаївщині через ДТП на залізничному переїзді загинули дві людини

26.09.2018 (5 месяцев назад)

Вчора 25 вересня на станції Лоцкіне Баштанського района Миколаївської області на регульованому залізничному переїзді водій автомобіля Таврія зіткнувся із пасажирським швидкісним поїздом Херсон-Київ, в результаті чого загинули дві людини.

Того ж дня на залізничному переїзді станції Броди Львівської області, водій легкового автомобіля Нива, при звуках працюючої сигналізації, об’їхав закритий шлагбаум і зіткнувся з вантажним поїздом. Двох травмованих (водія та пасажира) доставлено в Бродівську районну лікарню. Обидва випадки розслідуються.

Раніше 23 вересня на пішохідному переході перегону Рафалівка – Чарторийськ Рівненського району мотоцикліст спровокував зіткнення з поїздом Київ – Львів  Унаслідок цього травмовано одну особу. Залізничники доставили потерпілого в локомотиві до станції Маневичі, де йому надали допомогу. Також проводиться розслідування.

За 8 місяців 2018 року на залізничних переїздах і коліях Укрзалізниці через необережність і порушення водіями автотранспорту правил дорожнього руху сталося 47 випадки ДТП, у тому числі 40 – на переїздах і 7 – на коліях поза переїздом. Унаслідок ДТП 11 осіб загинуло і 22 – травмовано. Порівняно з відповідним періодом 2017 року кількість ДТП зменшилася на 9 випадків, на 8 осіб менше загинуло, а кількість травмованих збільшилася на 7 осіб.

Укрзалізниця вкотре звертає увагу всіх учасників дорожнього руху на необхідність суворо дотримуватися правил, не піддавати невиправданому ризику своє життя, життя пасажирів і працівників залізничного транспорту, не завдавати матеріальних збитків галузі й самим собі власними легковажними вчинками.