На Миколаївщині через ДТП на залізничному переїзді загинули дві людини

Залізничні новини 51 просмотр 26.09.2018, 15:16

Вчора 25 вересня на станції Лоцкіне Баштанського района Миколаївської області на регульованому залізничному переїзді водій автомобіля Таврія зіткнувся із пасажирським швидкісним поїздом Херсон-Київ, в результаті чого загинули дві людини.

Того ж дня на залізничному переїзді станції Броди Львівської області, водій легкового автомобіля Нива, при звуках працюючої сигналізації, об’їхав закритий шлагбаум і зіткнувся з вантажним поїздом. Двох травмованих (водія та пасажира) доставлено в Бродівську районну лікарню. Обидва випадки розслідуються.

Раніше 23 вересня на пішохідному переході перегону Рафалівка – Чарторийськ Рівненського району мотоцикліст спровокував зіткнення з поїздом Київ – Львів  Унаслідок цього травмовано одну особу. Залізничники доставили потерпілого в локомотиві до станції Маневичі, де йому надали допомогу. Також проводиться розслідування.

За 8 місяців 2018 року на залізничних переїздах і коліях Укрзалізниці через необережність і порушення водіями автотранспорту правил дорожнього руху сталося 47 випадки ДТП, у тому числі 40 – на переїздах і 7 – на коліях поза переїздом. Унаслідок ДТП 11 осіб загинуло і 22 – травмовано. Порівняно з відповідним періодом 2017 року кількість ДТП зменшилася на 9 випадків, на 8 осіб менше загинуло, а кількість травмованих збільшилася на 7 осіб.

Укрзалізниця вкотре звертає увагу всіх учасників дорожнього руху на необхідність суворо дотримуватися правил, не піддавати невиправданому ризику своє життя, життя пасажирів і працівників залізничного транспорту, не завдавати матеріальних збитків галузі й самим собі власними легковажними вчинками.