Укрзалізниця запросила літніх працівників галузі – пенсіонерів та ветеранів стати наставниками молоді

Залізничні новини 44 просмотр 1.10.2018, 16:15

У День людей похилого віку працівників залізничної галузі — пенсіонерів та ветеранів запросили на зустріч з керівництвом Укрзалізниці. Їх привітали подарунками та квітами і запросили передавати досвід молодим працівникам.

Як зазначив член правління ПАТ «Укрзалізниця» Желько Марчек, у залізничній галузі дуже відчутний зв’язок поколінь, вагомі результати роботи колишніх працівників є підґрунтям для ефективної роботи нинішніх залізничників. «Запрошуємо приходити не лише у свята, а й будні, коли захочеться побачити колишні ваші робочі місця і новостворені, побачити, які зміни відбуваються у галузі, як оновлюється інфраструктура і рухомий склад», – запросив залізничників поважного віку член правління товариства.

Директор з управління персоналом та соціальної політики Євгеній Козак наголосив, що залізничники-пенсіонери та ветерани можуть стати хорошими наставниками молодим фахівцям, активно долучатися до підготовки кадрів.

Голова ради Асоціації ветеранів війни і праці залізничного транспорту України Анатолій Пінчук зазначив, що наразі асоціація налічує 180 тисяч колишніх працівників галузі. «Питання, які хвилюють ветеранів та пенсіонерів, вирішуємо із керівництвом Укрзалізниці конструктивно, у діалозі, порозуміння є, підтримку відчуваємо», – сказав Голова ради Асоціації ветеранів.

Цього дня у головному офісі Укрзалізниці на фотовиставці представили фото активістів–ветеранів галузі та цікаві розповіді про них.

Літніх залізничників, які за станом здоров’я не змогли приїхати на зустріч, менеджмент Укрзалізниці відвідає вдома.