Працівники Донецької залізниці попередили 129 випадків розкрадання

28.11.2018 (3 месяца назад)

Станом на 27.11.2018 року працівники спільних оперативних груп воєнізованої охорони Донецької залізниці попередили 129 випадків розкрадання вантажів та матеріальних цінностей залізниці на загальну суму понад 4,5 млн гривень. У ході проведених заходів, спрямованих на стабілізацію оперативної ситуації на станціях і ділянках залізниці, затримано й передано до правоохоронних органів 188 розкрадачів для вживання заходів згідно з чинним законодавством.

Як правило, об’єктами посягань стають вантажі, які перевозяться на відкритому рухомому складі, у першу чергу це вироби із чорних металів, металобрухт і вугілля.

З метою попередження розкрадань працівниками воєнізованої охорони з початку року супроводжено 9433 поїздів із номенклатурними й іншими цінними вантажами.

Зберігається тривожна тенденція зростання фактів несанкціонованого втручання в діяльність залізниці у вигляді зловмисного пошкодження засобів сигналізації та зв’язку, рухомого складу, верхньої будови колії та іншого інженерно-технічного облаштування.

Непоодинокі випадки проявів відвертого вандалізму на станціях та інших об’єктах залізниці, серед яких накладання сторонніх предметів на залізничну колію, кидання камінням в потяги, розбивання світлофорів.  Всі ці дії завдають значних матеріальних збитків, провокують збій в експлуатаційній роботі залізниці, наражають на небезпеку життя працівників транспорту та пасажирів.

Залізничники в черговий раз застерігають правопорушників, що незаконні посягання на вантажі та майно залізниць можуть призвести до виникнення аварійних ситуацій.