ЦІТУ

Минулої доби понад 8 тисяч залізничників працювали над очищенням від снігу колій, станцій та пасажирських платформ

Залізничні новини 43 просмотр 27.12.2018, 09:29

Минулої доби по всій території України тривали роботи з прибирання снігу на залізничній інфраструктурі. На станціях, платформах та коліях загалом працювали понад 8 тисяч працівників, снігоборотьба не припинялася й вночі. Була задіяна спецтехніка – 49 машин.

Удень 26 грудня та минулої ночі опади у вигляді снігу спостерігалися майже по всій території України, місцями сніг переходив у сніг із дощем. За минулу добу залізничники вивезли понад 18 тис м³ снігу, очистили 12860 стрілочних переводів, 487 пасажирських платформ.

Найбільше від негоди постраждали Полтавська, Кіровоградська та Сумська області, на багатьох магістралях рух автотранспорту було заблоковано. Нагадаємо, що у зв’язку з цією ситуацією Укрзалізниця оперативно призначила додаткові поїзди для перевезення громадян, які не мали можливості скористатися альтернативними видами транспорту. Сьогодні, 27 грудня, призначені додаткові поїзди курсуватимуть за маршрутом Харків – Полтава – Київ і зворотно. Відправлення із Харкова о 14:03, прибуття в Полтаву о 17:34, прибуття до Києва о 22:19. У зворотному напрямку з Києва відправлення о 06:53, прибуття в Полтаву о 12:26 та до Харкова о 15:02.

Укрзалізниця закликає пасажирів бути обережними на об’єктах залізничної інфраструктури та уважно слухати оголошення на вокзалах, адже у зв’язку зі складними погодними умовами можливі затримки пасажирських поїздів.