Укрзалізниця всіляко сприятиме роботі Національної поліції

22.01.2019 (4 недели назад)

Укрзалізниця надасть всі необхідні матеріали та всіляко сприятиме розслідуванню можливих зловживань сторонніми виконавцями, що залучалися до будівництва залізничного пасажирського сполучення м. Київ – Міжнародний аеропорт "Бориспіль".

Департамент економічної та інформаційної безпеки Укрзалізниці у рамках даного кримінального провадження активно співпрацюватиме з представниками правоохоронних органів. Зі свого боку, акціонерне товариство зазначає, що відбір зовнішніх підрядників, постачальників та виконавців робіт, що залучалися до будівництва швидкісного залізничного сполучення ст. Київ-Пасажирський – ст. Бориспіль-аеропорт, на всіх його етапах здійснювався публічно та на конкурсних засадах, через державну електронну систему ProZorro.

Всі розрахунки товариством з контрагентами, залученими до будівництва сполучення Київ – Міжнародний аеропорт "Бориспіль", здійснювалися лише за умови завершення виконання робіт у повному обсязі згідно з проектною документацією. Відповідні акти про такі роботи складено у цілковитій відповідності до встановленого порядку.

Укрзалізниця наголошує на своїй зацікавленості у встановленні істини під час розслідування даного кримінального провадження.