Укрзалізниця та ТІС відзначили першу річницю запуску регулярного контейнерного поїзда Чорноморська (ТІС) – станція Київ-Ліски

Залізничні новини 18 просмотр 31.01.2019, 18:00

За рік курсування контейнерний поїзд Чорноморська (ТІС) – Київ-Ліски –Чорноморська (ТІС) перевіз 10,6 тис. контейнерів у ДФЕ. Починаючи з 31 січня 2018 року цим поїздом було перевезено в обидві сторони 10,6 тис. контейнерів у ДФЕ.

Показники першого року роботи свідчать про високу затребуваність цього контейнерного маршруту. Його основні переваги – це безпечність та швидкість доставки вантажів, відсутність зупинок на шляху прямування.

З товарів, що йдуть на експорт, контейнерний поїзд найбільше перевозить продуктів харчування, зернових вантажів та продуктів помелу і будівельних матеріалів. Імпортні вантажі – електронна, побутова техніка та сталь.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця тільки у 2018 році організовано 8 регулярних контейнерних поїздів, які курсують за встановленим розкладом у визначені дні тижня та забезпечують прискорену доставку вантажів у контейнерах, які прибувають в Україну через порти Чорного моря.

Загалом минулого року в складі контейнерних поїздів, яких на постійній основі курсує вже 17, у тому числі 7 транзитних, перевезено 95700 ДФЕ, що на 72% більше ніж у 2017 р.