До кінця лютого наглядова рада Укрзалізниці визначить кваліфікаційні критерії для членів нового правління, – Шевкі Аджунер

Залізничні новини 21 просмотр 14.02.2019, 15:15

У лютому поточного року наглядова рада Укрзалізниці узгодить кваліфікаційні критерії для членів правління компанії та до закінчення першого півріччя визначиться з його новим складом. Про це в інтерв’ю ІА «Укрінформ» повідомив голова наглядової ради товариства Шевкі Аджунер.

«Голова правління Євген Кравцов уже затверджений. Він повністю відповідає нашим вимогам, але цей процес повинен продовжуватися і з іншими представниками команди через прозору, об’єктивну оцінку сильних та слабких сторін кожного менеджера та забезпечити компетентну, гідну, цілісну команду лідерів компанії, яка зможе та прагнутиме до реалізації наших стратегічних планів», – зазначив Шевкі Аджунер.

За його словами, зараз проходить процес визначення та ідентифікації й узгодження профілю: людських, професійних компетенцій, необхідних для кожної ключової посади, функції. «Ми визначаємо і фіналізуємо вимоги, кваліфікації кожної посади. Потім на цій основі будемо оцінювати кожного, чи відповідають вони цим вимогам, чи потребують поліпшення. Як я вже казав, дуже важливим є, щоб команда була цілісною, щоб працювала разом. Команда повинна мати єдине бачення цілей та завдань під головуванням голови правління», – розповів голова наглядової ради.

Він також додав, що кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду членів правління Укрзалізниці будуть узгоджені вже в кінці лютого на засіданні наглядової ради. «Тоді ми завершимо й узгодимо ці кваліфікаційні критерії, і сподіваюсь, що дуже швидко перейдемо до наступного етапу оцінки відповідності критеріям. Ми намагатимемось пришвидшити цей процес, але дедлайн – кінець першого півріччя. До закінчення першого півріччя 2019 року все визначиться», – резюмував Шевкі Аджунер.