З Укрзалізниці незаконно стягнули 2,4 мільйона — справу передали до суду

Топ теми Переглядів: 28.08.2019, 10:06

З Укрзалізниці незаконно стягнули 2,4 мільйона - справу передали до суду

Київська місцева прокуратура №7 завершила досудове розслідування за підозрою директора товариства у замаху на привласнення коштів АТ "Українська залізниця" в особливо великих розмірах під час закупівлі за бюджетні кошти.

Про це повідомляє прокуратура Києва у Facebook.

Як зазначається, слідством встановлено, що у 2017 році за результатами тендеру приватне підприємство зобов’язалось здійснити поставку екскаватора, для потреб АТ "Українська залізниця" вартістю 2,7 млн грн.

"Однак, підозрюваний, з метою привласнення грошових коштів, здійснив поставку самостійно зібраного екскаватора, який не відповідав вказаним вимогам та фактична вартість якого становила не більше 300 тис. грн. У зв’язку з чим представники АТ "Українська залізниця" відмовилися приймати поставлений екскаватор", — йдеться у повідомленні.

Представники комерційної структури перереєстрували товариство та призначили директором підставну особу, необізнану про їх незаконну діяльність і забезпечили прийняття судового рішення, яке зобов’язало АТ "Українська залізниця" прийняти екскаватор та перерахувати на користь приватного підприємства 2,7 млн грн.

"За результатами досудового розслідування матеріали відносно фіктивного засновника та директора товариства скеровано до суду за ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 191 та ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 205 КК України для розгляду по суті", — інформують у прокуратурі.

На екскаватор та майно підозрюваного, яке підлягає конфіскації — накладено арешт.