ВАКС почав розгляд справи щодо колишніх службовців Укрзалізниці

Топ теми Переглядів: 26.09.2019, 22:11

ВАКС почав розгляд справи щодо колишніх службовців Укрзалізниці

ВАКС почав розгляд справи стосовно колишніх службовців Укрзалізниці, зловживання яких завдали майже 27 млн грн збитків.

Про це повідомляє пресслужба САП у Facebook.

"У середу, 25 вересня, у Вищому антикорупційному суді за участі прокурорів САП відбулося підготовче судове засідання у справі про обвинувачення колишніх виконувача обов’язків начальника та начальника одного з відділів філії "Центр управління промисловістю" ПАТ "Укрзалізниця" у зловживаннях, які завдали майже 27 млн гривень збитків", — йдеться у повідомленні.

Так, на засіданні колегія суддів ВАКС розглянула та задовольнила клопотання сторони захисту про перенесення розгляду у цьому провадженні.

"Наступні засідання заплановані на 14:00 15 жовтня та 9:30 29 жовтня 2019 року", — поінформували у САП.

У відомстві нагадали, що у рамках досудового розслідування встановлено, що наприкінці 2015 року виконувач обов’язків начальника філії "ЦУП", вступивши у змову з начальником шпального відділу, без проведення відповідних тендерних процедур уклав з ПрАТ "Коростенський завод залізобетонних шпал" фінансово-господарські правочини в інтересах ряду приватних товариств.

"У подальшому на виконання цих правочинів було витрачено грошові кошти ПАТ "Укрзалізниця" у сумі 152 млн грн, з яких майже 27 млн грн безповоротно вибуло з активів ПАТ "Укрзалізниця", оскільки їх предметом була закупівля метизної продукції за цінами, які більш ніж на 30% вищі від ринкових", — зазначили у САП.

Дії посадовців інкриміновані за ч. 2 ст. 364 КК (Зловживання владою або службовим становищем) України, уточнили у антикорупційній прокуратурі.