Укрзалізниця поки не припинила продаж квитків до Києва

Топ теми Переглядів: 19.03.2021, 15:15

Укрзалізниця поки не припинила продаж квитків до Києва

Укрзалізниця поки що не припиняла продаж квитків до та з міста Києва, яке Міністерство охорони здоров'я віднесло до червоної зони у п'ятницю.

Як передає Укрінформ, на цей час на сайті "Укрзалізниці" можна придбати квитки до та з Києва за різними напрямками, крім сполучення з чотирма областями, які раніше були віднесені до червоної зони. 

Також наразі на офіційному сайті "Укрзалізниці" не повідомляють та не анонсують припинення посадки/висадки пасажирів у Києві та скасування продажу квитків.

Як повідомлялося, 18 березня АТ "Укрзалізниця" попереджала, що не обмежує рух поїздів через Київ та Львів, попри рішення місцевої влади щодо запровадження жорсткого карантину у цих містах.

В Укрзалізниці нагадали, що обмеження продажу квитків та висадки/посадки наразі стосуються виключно Івано-Франківської, Чернівецької, Житомирської та Закарпатської областей.

Також повідомлялося, що з 00.00 20 березня за рішенням місцевої влади уКиєві запроваджують суворі карантинні обмеження. Громадський транспорт столиці працюватиме у звичному режимі, але з дотриманням суворих норм перевезення пасажирів та маскового режиму.

19 березня МОЗ оновило поділ на карантинні зони, згідно з яким Київ переведено із помаранчевої до червоної зони епідемічної небезпеки. Загалом, у червоній зоні перебувають 5 регіонів — Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька області, а також Київ.