Укрзалізниця не обмежуватиме висадку та посадку пасажирів у Києві

Топ теми Переглядів: 23.03.2021, 17:00

Укрзалізниця не обмежуватиме висадку та посадку пасажирів у Києві

АТ “Укрзалізниця” не обмежуватиме висадку та посадку пасажирів в Києві, оскільки згідно з протоколами рішень позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, не встановлено спеціальних обмежень щодо цього у Києві та Київській області, а також у Сумській та Одеській областях.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на сайт УЗ.

«Укрзалізниця не обмежуватиме висадку та посадку в Києві», — зазначили у компанії.

Це означає, додали в УЗ, що перелік областей, у яких діють обмеження для пасажирів залізниці, залишається незмінним: Івано-Франківська, Чернівецька, Житомирська та Закарпатська.

«Продаж білетів у цих напрямках, а також посадка-висадка будуть дозволені, щойно епідеміологічна ситуація дозволить МОЗ виключити регіони з переліку «червоних» зон. Наразі Укрзалізниця разом із місцевими ОДА, МІУ та МОЗ готує подання на призначення спеціальних рейсів до вказаних регіонів», — підкреслили у компанії.

Як повідомлялося, 22 березня Кабінет Міністрів України погодив зміни щодо порядку застосування транспортних обмежень для «червоних» зон. Відтак, транспортні обмеження вводитимуться окремими рішеннями Державних або регіональних комісій по кожному регіону, а не автоматично по факту потрапляння регіону до офіційного переліку «червоних» зон за рішенням МОЗ.

Зі свого боку Укрзалізниця одразу ж пропонуватиме спецрейси до таких регіонів з метою запобігання неконтрольованим перевезенням пасажирів, які вимушені терміново покинути регіон.

Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл на карантинні зони. Станом на 23 березня до «червоної» зони епіднебезпеки віднесено Київ та 8 областей. Так, на 23 березня за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС обмеження «червоної» зони діють у Києві, Івано-Франківській, Житомирській, Закарпатській, Чернівецькій областях. Із 24 березня такі обмежувальні заходи почнуть діяти у Київській та Сумській областях.