Укрзалізниця відновлює продаж квитків до Прикарпаття і поки не обмежує до Харківщини

Топ теми Переглядів: 9.04.2021, 19:40

Укрзалізниця відновлює продаж квитків до Прикарпаття і поки не обмежує до Харківщини

АТ "Укрзалізниця" відновлює продаж квитків на потяги до Івано-Франківської області, оскільки регіон виходить із червоної зони епідемічної небезпеки з 10 квітня.

Як передає Укрінформ, про це міністр інфраструктури Владислав Криклій написав у Телеграмі.

"Укрзалізниця відновлює продаж квитків до Івано-Франківської області у зв’язку з віднесенням її до жовтої зони карантинних обмежень з 10 квітня. Висадка/посадка пасажирів на станціях Івано-Франківщини також буде дозволена", — написав Криклій.

Він зауважив, що за рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій червону зону епіднебезпеки введено у Харківській області з 11 квітня.Тому упродовж тижня разом із Мінінфраструктури та МОЗ Укрзалізниця надасть пропозиції щодо організації перевезень у регіоні. До такого рішшення потяги далекого сполучення на Харківщині курсуватимуть без змін, а продаж квитків і висадка/посадка пасажирів не обмежуватимуться. Про запровадження обмежень та їх характер УЗ повідомить додатково.

"У червоній зоні для поїздів далекого сполучення все ще залишаються Чернівецька, Житомирська та Закарпатська області. Втім позитивна динаміка на Закарпатті дозволяє очікувати вихід з червоної зони найближчими днями", — додав Криклій.

Міністр також наголосив на важливості дотримання "маскового режиму" у подорожах.

Як повідомлялося, Державна комісія ТЕБ та НС встановила з 11 квітня червону зону епіднебезпеки на Харківщині та скасувала на Івано-Франківщині з 10 квітня.

Міністерство охорони здоров'я 9 квітня оновило розподіл карантинних зон. Показник госпіталізацій хворих з COVID-19 перевищено у 19 областях та в Києві, на червоному рівні перебувають столиця та 12 областей: Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Хмельницька, Чернігівська та Чернівецька області.

В Україні за минулу добу, 8 квітня, зареєстрували 19 676 нових випадків COVID-19. Померли 419 людей.