Білизна, чай, кава і навіть вода: Укрзалізниця підвищила ціни на послуги

Топ теми 14 просмотр 19.01.2019, 15:30

Білизна, чай, кава і навіть вода: Укрзалізниця підвищила ціни на послуги

АТ "Укрзалізниця" запровадило з 15 січня 2019 року нові єдині ціни на окремі послуги, що надаються пасажирам. Серед них — користування комплектом постільної білизни в поїзді, оплата за чай, каву і питну воду.

Про це в залізничній компанії поінформували у відповідь на інформаційний запит ЦТС.

Зокрема, в УЗ уточнили, що комплект постільної білизни у вагонах СВ та в міжнародних поїздах тепер коштує 60 грн (з ПДВ), в купейних і плацкартних вагонах — 50 грн (з ПДВ). Зауважимо, що до подорожчання ціна користування комплектом білизни становила 30 грн.

Що стосується підвищення цін на напої у поїзді, то відтепер єдина ціна на чай, каву або пляшку води об'ємом 0,5 л становить 10 грн.

В УЗ заявляють, що змушені були переглянути ціни через різке зростання вартості матеріалів, пального, електроенергії, яке впливає на собівартість послуг. Також в компанії наголошують, що ціна постільної білизни однак залишилася нижчою, ніж в інших країнах.

Як повідомлялося, єдина ціна 8 грн на напої в поїздах була запроваджена Укрзалізницею в травні минулого року. До того чай продавався за ціною 7 грн 20 коп.