Потяги курсують за графіком, незважаючи на снігопади — Укрзалізниця

Топ теми 35 просмотр 26.01.2019, 15:30

Потяги курсують за графіком, незважаючи на снігопади - Укрзалізниця

Ускладнені погодні умови через снігопади і хурделиці не вплинули на рух поїздів, залізниця працює у штатному режимі.

Про це повідомляє прес-служба АТ "Укрзалізниця".

"Незважаючи на снігопади та хурделиці на території України, залізниця працює в штатному режимі. Залізничники продовжують очищувати від снігу інфраструктуру, ситуація з рухом пасажирських та вантажних поїздів повністю контрольована", — йдеться у повідомленні.

В Укрзалізниці зазначили, що за минулу добу залізничники вивезли з об’єктів інфраструктури близько 34 тис. м³ снігу, очистили понад 4,5 тис. стрілочних переводів та 129 пасажирських платформ.

На станціях, платформах та коліях Укрзалізниці загалом працювали майже 3 тис. залізничників, була задіяна спецтехніка – 46 колійних машин та 3 снігові поїзди. Робота не припинялася і вночі.

Укрзалізниця закликає пасажирів бути обережними на об’єктах залізничної інфраструктури, виконувати правила поведінки на вокзалах і станціях та уважно слухати оголошення на вокзалах, адже в разі значного погіршення погодних умов можливі затримки поїздів. Також необхідно брати до уваги прогноз погоди під час планування подорожей та організації трансферу до вокзалу.