Укрзалізниця торік збільшила кількість тендерів у ProZorro на 4 %

Топ теми 21 просмотр 29.01.2019, 18:43

Укрзалізниця торік збільшила кількість тендерів у ProZorro на 4 %

Укрзалізниця торік збільшила кількість тендерів у системі ProZorro на 4%.

Про це поінформував голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, повідомляє прес-служба компанії.

"Укрзалізниця у 2018 році оголосила в системі ProZorro 18,2 тисячі тендерів – це на 4% більше, ніж у 2017 році. Із них відбулися 73%, що на 13% перевищує відповідний показник 2017 року", — сказав Кравцов.

За його словами, позитивна динаміка збільшення торгів, які завершилися укладаннями договорів, дозволила виконати план матеріально-технічного забезпечення галузі на 97% порівняно з 83% 2017 року.

«Про вдосконалення системи закупівель Укрзалізниці свідчать чимало показників, зокрема, зменшення кількості скасованих торгів — на 11% та визнаних такими, що не відбулися, — на 3%. Збільшення прозорості, зменшення корупційних ризиків, більш якісна підготовка тендерної документації – все це дозволило покращити постачання матеріально-технічних ресурсів у необхідні терміни, уникнути перебоїв у роботі, виконувати інвестиційну програму», – зауважив Кравцов.

Він нагадав, що Укрзалізниця стала першою компанією, яка купує дизпальне за формульним розрахунком вартості та із застосуванням міжнародних котирувань Platts. Саме минулого року вперше вдалося запровадити такий підхід у компанії.