Причиною аварії потяга в Каїрі стала сварка між машиністами

Топ теми 26 просмотр 28.02.2019, 09:30

Причиною аварії потяга в Каїрі стала сварка між машиністами

Причиною аварії та пожежі потяга в Каїрі, в результаті чого загинули щонайменше 25 осіб, стала сварка між двома машиністами.

Про це повідомляє Time.

"Сварка між двома машиністами поїзда призвела до прискорення безпілотного локомотива, який врізався в огорожу і вибухнув на головній залізничній станції столиці Єгипту в середу, призвівши до загибелі щонайменше 25 осіб", — йдеться в повідомленні.

За словами генерального прокурора Єгипту Набіль Садека, слідство встановило, що машиніст локомотива залишив своє робоче місце, щоб розібратися з іншим машиністом, який блокував йому дорогу.

"Машиніст залишив вагон, не вживши жодних заходів для його гальмування", — йдеться у заяві Садека.

Коли машиніст вийшов, локомотив, який перекривав йому дорогу, дав задній хід. Таким чином вагон без машиніста почав набирати швидкість, врізався у відбійник, а потім, на великій швидкості, врізався і в платформу, в результаті чого у нього вибухнув паливний бак, викликавши сильну пожежу.

У результаті аварії загинули щонайменше 25 людей, близько 50 осіб отримали поранення, багато хто з них знаходяться в критичному стані, через що кількість жертв може зрости.