Кравцов розповів, як в Укрзалізниці створюють ефективну модель управління

Топ теми Переглядів: 1.03.2019, 13:51

Кравцов розповів, як в Укрзалізниці створюють ефективну модель управління

Укрзалізниця та компанія Deloitte визначили першочергові кроки щодо імплементації плану дій з корпоративного управління компанії.

Про це розповів голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов, повідомляє прес-служба компанії.

"Фахівці Укрзалізниці спільно з компанією Deloitte визначили першочергові кроки щодо імплементації плану дій з корпоративного управління компанії, схваленого урядом у грудні минулого року. Він покликаний створити сучасну ефективну модель управління компанією", — зазначив Кравцов.

За його словами, цим планом дій задаються загальновизнані стандарти корпоративного управління, що для міжнародних інвесторів є одним із основних показників ефективності компанії.

«Ми провели одну з найбільших корпоративних угод у незалежній країні — акціонування компанії. Попри скептиків, централізація дала свій позитивний ефект. Успішна імплементація плану дій з нашого боку дозволить завоювати довіру інвесторів до Укрзалізниці, полегшить залучення коштів на зовнішніх ринках та зменшить вартість цих запозичень», — розповів Кравцов.

У свою чергу, член наглядової ради АТ «Укрзалізниця», голова комітету з корпоративного управління Костянтин Мар’євич відзначив, що наразі, після тривалої роботи з розробки плану дій, має відбутись перехід до системної реалізації. За його словами, для цього, зокрема, визначено осіб у компанії, відповідальних за реалізацію проекту, узгоджено формат імплементації та подальші заходи.

Темпи реформування корпоративного управління компанії, на думку члена наглядової ради, мають залишатися високими. Він висловив переконання, що лише злагоджена взаємодія, яка є сьогодні між акціонером, наглядовою радою та правлінням, забезпечить досягнення поставленої мети — привести систему корпоративного управління Укрзалізниці у відповідність до кращих світових практик.

«Уряд триматиме на постійному контролі хід виконання плану дій. Щомісяця від Укрзалізниці очікується звіт про зроблене. У разі необхідності наглядова рада ініціюватиме коригування плану дій», — зауважив Мар’євич.

Тов Центр Трубоізоляція