УЗ підвищує зарплати залізничникам на 15%

Топ теми Переглядів: 19.03.2019, 12:25

УЗ підвищує зарплати залізничникам на 15%

Заробітну плату працівників «Укрзалізниці» підвищують на 15%.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час огляду пасажирського вагонного депо станції «Бахмач» у рамках робочої поїздки до Чернігівської області, повідомляється на сайті міністерства.

«Цього року запускаємо в експериментальному режимі приватну тягу. І разом з цим ми дбаємо про самих залізничників – основний капітал компанії. По-перше, ми підвищуємо на 15% зарплату працівників. По-друге, ми ініціюємо скорочення зарплати членів правління і адміністративного персоналу», — сказав Омелян.

Він додав, що сталий розвиток «Укрзалізниці» є питанням національної значущості.

"Це компанія №1 України і повинна бути компанією №1 Східної Європи. Розроблено проект закону про залізничний транспорт, прийняття якого дасть галузі абсолютно нові перспективи", — зауважив міністр.

Омелян наголосив, що ключовим завданням є забезпечення якісного пасажирського сполучення.

«Ми віримо, що цього року ми зробимо так само, як з «Укрпоштою», і «Укрзалізниця» нарешті отримає кошти з державного бюджету на закупівлю нових пасажирських потягів, на ремонт пасажирських вагонів. Ми повинні докласти всіх зусиль, щоб у компанії був порядок, щоб у компанії працювали фахові чесні залізничники. Дякую вам, що ви працюєте, що вірите в залізницю. І я переконаний, що разом ми зможе зробити те, чого чекають люди України – доступне та якісне пасажирське сполучення залізницею», − підкреслив Омелян.

Міністр інфраструктури зауважив, що іншим важливим питанням є якість вантажних перевезень: «Це болюче питання. Але ми віримо, що тільки співробітництво з великими іноземними компаніями може дати нову якість «Укрзалізниці».

Тов Центр Трубоізоляція