Укрзалізниця запустить на маршруті Бориспільського експресу новий поїзд

Топ теми 0 просмотр 10.04.2019, 16:31

Укрзалізниця запустить на маршруті Бориспільського експресу новий поїзд

До кінця року Укрзалізниця запустить на маршруті Бориспільського експресу новий поїзд українського виробництва.

Про це повідомив у середу у Facebook голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«На черзі — новий поїзд українського виробництва, який компанія отримає до кінця року. Курсуватиме він якраз за маршрутом Kyiv Boryspil Express», — написав він.

У соцмережах Кравцов виклав також фото чергового рейкового автобуса польського виробництва PESА , який модернізований в Україні і невдовзі має бути введений в експлуатацію на залізничному маршруті Київ- аеропорт «Бориспіль».

» + ще один Kyiv Boryspil Express у Міжнародний аеропорт «Бориспіль». 6-та PESА для експресу фактично готова. Максимальну модернізацію автобусів польського виробництва Укрзалізниця проводить у власних депо», — зазначив він.

Кравцов пояснив, що Укрзалізниця змушена модернізувати рейкові автобуси PESА, а не закуповувати в повному обсязі нові потяги, через фінансування. «Тут головне — питання фінансування. Ефективність і необхідність проекту швидкісного сполучення з аеропортом ми довели у перші місяці його реалізації. І змінювати рухомий склад ми будемо крок за кроком», — підкреслив він.

Як повідомляв Укрінформ, сполучення між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль» Укрзалізниця відкрила 30 листопада 2018 року. Експрес функціонує в режимі 24/7 та щодоби здійснює 27 рейсів.

Квитки на експрес можна придбати в кіосках самообслуговування на вокзалі в Києві. Для придбання квитка за готівковий розрахунок організовані дві спеціальні каси на Центральному та Південному вокзалах. В аеропорту «Бориспіль» квитки можна придбати в касах та терміналах, що розташовані на вході до залізничної платформи. На станції «Дарниця» квитки можна придбати в касі №2. Вартість квитка – 80 грн.