Про ЦІТУ

Центр інформації транспорту України (ЦІТУ) — одне з провідних інформаційних транспортних агентств, що спеціалізується на огляді галузевих новин України, ближнього і далекого зарубіжжя.

Центр має власну технічну базу і формує свою кореспондентську мережу.

ЦІТУ акцентує увагу на інформації, що розкриває інвестиційно-економічний потенціал транспортної галузі України, насамперед Укрзалізниці та залізниць України, відображає поточну ситуацію в економіці транспорту, надає інформацію для інвесторів і зарубіжних бізнесменів, які бажають працювати в Україні, інформує про найбільш значущі події українського транспортного ринку, висвітлює теми щодо проблем державного управління інфраструктурними проектами, реформування і розвитку транспортних систем країни з метою забезпечення безпеки, комфорту та швидкості внутрішніх і транзитних перевезень пасажирів і вантажів.

ЦІТУ надає інформацію за каналами електронного зв’язку, через Інтернет у вигляді оперативних стрічок та інформаційних блоків, а також за допомогою друкованих видань, супроводжуючи новини аналізом і коментарями.

ЦІТУ обслуговує українських та зарубіжних користувачів. Серед них — українські та зарубіжні транспортні корпоративні ЗМІ, галузеві ВНЗ, управління, служби залізниць, підприємства транспортного сектору економіки.

Основний принцип роботи Центру — достовірність та об’єктивність інформації. Ми постійно розширюємо коло своєї інформаційної діяльності.

Центр інформації транспорту України готовий стати Вашим партнером!