журнал «Локомотив-інформ»

Журнал «Локомотив-інформ» — періодичне друковане видання обсягом 64 сторінки. Головною особливістю нашого видання є відкритий доступ-діалог з авторами та читачами.

Тематика журналу різноманітна: статті вчених, виробничників, аналітиків, вітчизняних фахівців та зарубіжних колег, що займаються науковими дослідженнями й практичними розробками в залізничній галузі. Статті, що публікуються на сторінках журналу, охоплюють безліч актуальних тем, описують передові наукові ідеї, їх упровадження та практичне застосування; діагностичне обладнання та ефективність обслуговування локомотивного господарства; безпеку руху, навчання персоналу; оздоровлення дітей та дозвілля залізничників; ювілеї, конкурси та свята.

Журнал охоплює географічний сегмент, який включає Україну, Білорусь, Монголію, Чехію, Литву, Латвію, Естонію, Німеччину, США та інші країни.

Читацька аудиторія — фахівці локомотивного та моторвагонного господарств, співробітники профільних технічних і науково-виробничих підприємств та організацій, працівники залізничних підприємств, члени локомотивних і ремонтних бригад — усі, хто має відношення до залізничної галузі.

Одним із головних предметів публікацій є технічна складова галузі — техніка, обладнання, обслуговування, ремонт та експлуатація тягового рухомого складу.

Для редакції журналу найбільш значуще завдання — інформувати читачів про все, що відбувається на залізницях України та інших країн.

Усвідомлюючи важливу роль засобів масової інформації в суспільстві, редакція прагне охопити якомога ширший спектр питань, що відповідають інтересам наших передплатників. Гасло нашої редакції — «Актуально! Цікаво! Доступно!»

Головний критерій відбору ключових тем у номер — інформаційні потреби та тематичні інтереси аудиторії, важливість й актуальність інформації певної проблематики та спрямованості.

Актуальність та відповідність матеріалів інтересам аудиторії дозволяє встановлювати й підтримувати контакт з авторами й читачами. Ми запрошуємо до творчої співпраці всіх бажаючих, раді відповісти на всі запитання, що вас цікавлять.

Передплатний індекс

95069

Передплата здійснюється в найближчому відділенні Укрпошти.

Дізнатися більше можете за телефонами: +38(057) 719-27-14 та 5-55-45