У І кварталі 2018 року Укрзалізниця капітально-відновлювальним ремонтом модернізувала 29 пасажирських вагонів

Головні теми | Залізничні новини Переглядів: 11.04.2018, 11:56

11.04.2018 У І кварталі 2018 року Укрзалізниця капітально-відновлювальним ремонтом модернізувала 29 пасажирських вагонів

У І кварталі 2018 року 29 пасажирських вагонів парку Укрзалізниці пройшли капітально-відновлювальний ремонт. Ці вагони вже працюють на маршрутах у складі фірмових поїздів першого та другого класу. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов у Facebook.

 

«Після найскладнішого виду ремонту – капітально-відновлювального — вагони купейного типу практично нічим не відрізняються від нових. Це дозволяє нам продовжити їх термін експлуатації, а пасажирам подорожувати з комфортом», — повідомив Євген Кравцов.

Під час капітально-відновлювальних ремонтів, які здійснюються в умовах депо та  на вагоноремонтних заводах, повністю оновлюється інтер’єр салону вагона та купе, встановлюються нові вікна, полички, виконується капітальний ремонт або замінюється обладнання вагона. У вагонах також встановлюються системи кондиціювання повітря та вакуумних туалетних комплексів. Такий ремонт вагонів дозволяє суттєво продовжити їхній термін експлуатації і збільшити міжремонтний пробіг.

У І кварталі цього року плановим капітальним ремонтом вже оновлено 119 пасажирських вагонів та ще 304 вагони відремонтовано деповським ремонтом. Євген Кравцов також повідомив про плани на 2018 рік: «Плануємо капітально-відновлювальним ремонтом модернізувати 150 вагонів. У 1410 – провести деповський ремонт, а 576 – відремонтувати капітально».

Нагадаємо, що наразі інвентарний парк пасажирських вагонів ПАТ «Укрзалізниця» налічує 4477 одиниць, середній вік вагонів становить 31,8 років.