Євген Кравцов доручив зупинити закупівлю стрілочних переводів у посередників

Головні теми | Залізничні новини Переглядів: 25.06.2018, 13:47

25.06.2018 Євген Кравцов доручив зупинити закупівлю стрілочних переводів у посередників

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов доручив зупинити процедуру закупівлі стрілочних переводів, у якому не взяв участі виробник.

 «Відходимо від практики закупівель через «три руки». Доручив філії «Центр забезпечення виробництва» зупинити процедуру закупівлі стрілочних переводів і запасних частин, що набула суспільного резонансу», — написав у Facebook в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

За його словами, Укрзалізниця має припинити негативну практику оплати мільйонних сум компанія-посередникам. Усі товари повинні закуповуватися виключно у виробників. «Тому доручив керівникам профільних департаментів вивчити питання застосування в окремих тендерах ПАТ «Укрзалізниця» саме переговорної процедури. Тож, виходимо на прямий контакт з виробником. Остаточне рішення буде прийняте найближчими днями», — повідомив Євген Кравцов.

Нагадаємо, що філією «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» у квітні був оголошений тендер на придбання стрілочних переводів. Дніпропетровський стрілочний завод, який є виробником цієї продукції, особисто не вийшов на цей тендер, натомість у ньому взяли участь дилери заводу.