До уваги учасників щорічної залізничної партнерської конференції UARail & Partners

Проведення X конференції UARail & Partners-2020 «Інфраструктура та рухомий склад» у зв’язку із пандемією коронавірусу переноситься на 2021 рік. Про час та місце її проведення буде оголошено додатково.

X Міжнародна залізнична конференція «UARail & Partners» 2020

Метою конференції UARail & Partners є пошук пропозицій та налагодження техніко-економічного співробітництва з профільними європейськими підприємствами по підтримці та відновленню інфраструктурних об’єктів і рухомого складу УЗ на основі принципів приватно-державного партнерства.

У Конференції щорічно беруть участь керівники департаментів АТ «Укрзалізниця», представники Міністерства інфраструктури України, представники залізниць, виробничих і науково-впроваджувальних підприємств, міжнародних компаній більше 15 країн світу.

Наш форум сприяє зміцненню партнерських відносин підприємств залізничної галузі, традиційно є робочою площадкою для обговорення та науково-технічного аналізу запропонованих проектів з метою їх подальшого впровадження на залізницях України та інших країн.

Міжнародна залізнична конференція UARail & Partners покликана сприяти подальшому розвитку і зміцненню всебічної взаємодії, співпраці між виробниками та споживачами і втілення в життя перспективних проектів розвитку залізничної інфраструктури та рухомого складу в країнах ближнього та далекого зарубіжжя.

Насичена програма заходу UARail & Partners дасть можливість всім учасникам відкрито обговорити існуючі проблеми та перспективи розвитку галузі.

Онлайн заявка на участь у конференції «UARail & Partners» 2020

 • П.І.Б:

 • Телефон:

 • Email:

 • Організація:

 • Кількість учасників від організації

 • Яка секція конференції більше підходить?

 • Хочу отримувати оповіщення по конференції

  Оргкомітет конференції

  Голова оргкомітету

  Голова Оргкомітету

  Сичов
  Валерій Олександрович

  Тел.: + 38 (050) 404-69-57

  E-mail: zips.uzd@gmail.com

  Заступник голови

  Голова Оргкомітету

  Миколенко
  Тетяна Іванівна

  Тел.: + 38 (067) 576-51-91

  E-mail: zips.uzd@gmail.com