Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов привітав працівників Південної залізниці із 150-річчям

Залізничні новини Переглядів: 5.07.2019, 12:57

150 років тому було запроваджено регулярне залізничне пасажирське сполучення Курськ — Харків. Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов привітав колектив залізничників у Харкові з ювілеєм та зазначив, що Південна залізниця за своїм технічним і кадровим потенціалом посідає провідне місце в системі магістралей України. Керівник компанії взяв участь в урочистостях та вручив кращим працівникам регіональної філії галузеві відзнаки.

 

Вітаючи колег з ювілеєм, Євген Кравцов наголосив: «Для мене Південна залізниця завжди була точкою опори. Саме на працівників Південної залізниці в будь-якій ситуації, навіть найважчій, можна покластися, і буде зроблено все можливе й неможливе, щоб завдання було виконане. У цей день мені особливо приємно, що я маю честь бути керівником Укрзалізниці. Упевнений, що в майбутньому нас чекають роки процвітання, роки приємної, хоч і важкої праці. І колектив Південної залізниці завжди буде твердою опорою для всієї Укрзалізниці».

«Південна залізниця має майбутнє та перспективи для набуття статусу загальноєвропейського значення. Гарантом цього є професіоналізм колективу, його наполеглива праця задля оновлення й економічного зростання компанії. На сьогодні це більш ніж 30-тисячний колектив залізничників — 30 тисяч людей, які кожен день працюють на благо не тільки Укрзалізниці, а всієї країни Упевнено освоюючи нові маршрути, впроваджуючи нові технології, постійно підвищуючи культуру обслуговування пасажирів і клієнтів, колектив магістралі гідно витримує конкуренцію на ринку транспортних послуг, забезпечує потреби економіки та населення у перевезеннях і робить усе можливе, аби залізниця завжди залишалася найбільш зручним, доступним і надійним видом транспорту, а Укрзалізниця — лідером вітчизняної економіки», — зазначив голова правління Укрзалізниця.

Євген Кравцов розповів, що Південна залізниця є флагманом запровадження новітніх форм транспортного забезпечення та технологій: «Саме тут у 2002 році введено в експлуатацію прискорений потяг «Столичний експрес», у 2006 році почали курсувати рейкові автобуси — комфортний і економічний вид залізничного транспорту, у 2008 році було апробовано систему резервування квитків через інтернет».

Південна магістраль має унікальне географічне розташування та значні транзитні можливості. Залізниця поєднує Донбас і Слобожанщину з Києвом та складовою частиною національного транспортного коридору прискореного пасажирського руху на напрямку Гребінка — Полтава — Красноград — Лозова.

Нині Південна залізниця здійснює транспортне обслуговування понад 1000 промислових і більше 2000 комерційних підприємств, а також населення 6 областей України: Харківської, Полтавської, Сумської, Кіровоградської, Чернігівської та Луганської. Колії Південної залізниці простягнулися більш ніж на 3 тис км. Безперебійну роботу підприємства забезпечує 32-тисячний колектив залізничників Південної магістралі.

Тов Центр Трубоізоляція