За 6 місяців 2019 року воєнізована охорона попередила та розкрила 790 випадків крадіжок вантажів і майна

Залізничні новини Переглядів: 25.07.2019, 16:02

За 6 місяців 2019 року підрозділами воєнізованої охорони попереджено та розкрито 790 випадків крадіжок вантажів і майна підприємств залізничного транспорту на суму понад 5,3 млн грн. Загалом за заначений період за крадіжки було затримано 766 осіб.

 

Так, на початку липня на станції Кривий Ріг-Сортувальний стрілецька команда Придніпровської залізниці затримала чотирьох чоловіків, які розвантажували з вагонів підготовлений до відправки металопрокат. Розкрадачі намагалися викрасти 7 тонн металу на суму понад 110 тис грн.

Чотири мешканці Кривого Рогу за допомогою машини «КАМАЗ» намагалися викрасти арматуру з вагонів. Розкрадачів вдалося виявити завдяки злагодженій роботі стрілецької команди, яка проводила оперативно-профілактичні заходи з попередження злочинних посягань на вантажі, що перевозяться залізничним транспортом

Затримані розкрадачі передані до місцевих органів Національної поліції для подальшого розслідування.

Зі свого боку АТ «Укрзалізниця» всіляко сприяє правоохоронним органам у розслідуванні цього та схожих злочинів з розкрадання майна залізниці й залізничних вантажів, а також сподівається на подальшу допомогу.

Тов Центр Трубоізоляція