Поліція за сприяння Укрзалізниці викрила працівників залізниці, які розкрадали пальне з цистерни

Залізничні новини Переглядів: 31.07.2019, 09:51

Працівники спеціальної поліції ГУМП в Полтавській області за сприяння воєнізованої охорони АТ «Укрзалізниця» затримали громадянина, який здійснював крадіжку 15 каністр дизельного пального з цистерни поблизу станції Кагамлицька. Ще один громадянин втік з місця подій, але його особу вже встановлено. Злочинцями виявилися працівники залізниці.

 

Зокрема, 7 липня 2019 року о 03:30 поблизу станції Кагамлицька працівниками спеціальної поліції ГУМП в Полтавській області за сприяння воєнізованої охорони АТ «Укрзалізниця» було затримано громадянина, який здійснював крадіжку 15 каністр дизельного пального з цистерни. Ще один громадянин втік з місця подій, але його особу вже встановлено. Злочинцями виявилися працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» — стрільці Кременчуцької стрілецької команди Полтавського загону.

Зловмисники викрадали дизпальне за допомогою шлангу для перекачки та транспортували його у власному автотранспорті. Автівки були виявлені біля парку станції.

Під час оперативних заходів один зі зловмисників завдав працівнику поліції тілесних ушкоджень. Затримані з викраденим передані працівникам поліції.Зі свого боку АТ «Укрзалізниця» всіляко сприяє правоохоронним органам у розслідуванні цього та інших злочинів з розкрадання майна залізниці й залізничних вантажів.

Раніше повідомлялося, що Нацполіція за сприяння Укрзалізниці викрила групу службовців залізниці, які розкрадали пальне з тепловозів.