Укрзалізниця вітає спрямування до суду кримінального провадження щодо викрадачів вугілля з потягів

Залізничні новини Переглядів: 1.08.2019, 12:27

Поліція Донеччини спрямувала до суду кримінальне провадження відносно організованої злочинної групи, яка вчиняла крадіжки вугілля з вантажних потягів на станції в Маріуполі. Зокрема, йдеться про шістьох злочинців,  які викрали вантажі на суму близько мільйона гривень.

 

Співробітники обласного управління поліції Донеччини у взаємодії зі службою безпеки регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» та за процесуального керівництва прокуратури Донецької області викрили організовану злочинну групу, яка вчинила низку крадіжок зі станції на території маріупольського підприємства. Підозрювані викрадали кокс з вагонів та вивозили його вантажівками.

 До складу ОЗГ входили п’ятеро жителів Волноваського району та керівник підрозділу із забезпечення збереження майна підприємства. За даними головного управління національної поліції у Донецькій області,  фігурантам інкримінується ч.5 ст. 185 (крадіжка) та ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

31 липня цього року кримінальне провадження з обвинувальними актами направлено до суду. На квартиру 27-річного організатора незаконного бізнесу накладений арешт.