Євген Кравцов доручив провести повний аудит закупівель Укрзалізниці

Залізничні новини Переглядів: 1.08.2019, 15:30

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов доручив провести аудит філії «Центр сервісного забезпечення» та скасувати закупівлю вишиванок та вишитих рушників. Відповідне повідомлення розміщене на його особистій сторінці у Facebook.

«Рушники і вишиванки купувати не будемо. Поставив завдання новому директору з питань закупівель Сергію Довгаленко зробити повний аудит процедур закупівель УЗ. І окремо — аудит «найвідомішої» профільної філії «Центр сервісного забезпечення», яка славиться дивними замовленнями. Термін — один місяць», — написав Євген Кравцов.

Нагадаємо, до команди менеджерів Укрзалізниці долучився фахівець із багаторічним досвідом роботи в провідних телекомунікаційних та авіаційних компаніях України та світу Сергій Довгаленко. Його призначено директором з питань закупівель АТ «Укрзалізниця».

Також раніше повідомлялося, що голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов наказав скасувати закупівлю подарункових наборів — планувалося купити сувенірні підстаканники з логотипом на суму понад мільйон гривень.