Залізничники в Запорізькій області врятували горе-самогубця

Залізничні новини Переглядів: 8.08.2019, 15:23

5 серпня в Запорізькій області чоловік спробував накласти на себе руки. Горе-самогубець ліг на колії, але, на щастя, машиніст поїзда № 38 Запоріжжя — Київ вчасно помітив сторонню особу та застосував екстрене гальмування. Наїзду вдалося уникнути.

 

Пригоди на цьому не закінчились. Після зупинки поїзда громадянин заліз під вагон та, погрожуючи машиністу ножем, відмовився вилазити з-під поїзда. Потім самогубець спробував кинутися під поїзд № 104 Київ — Маріуполь, що проїжджав по сусідній колії, але знову невдало — локомотивна бригада виявилася спритнішою та встигла запобігти наїзду. На місце інциденту викликали наряд поліції, який заарештував чоловіка.

Внаслідок події обидва поїзди затрималися в дорозі більш ніж на годину.

Загалом з початку 2019 року на об’єктах інфраструктури Укрзалізниці отримали травми 318 сторонніх громадян, з них 205 осіб загинули. Серед травмованих — 21 дитина віком до 16 років, з них 7 загинули.

Аналіз випадків травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті свідчить про те, що більшість випадків сталася внаслідок порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України. Насамперед, це перехід залізничних колій у невстановлених місцях, ходіння по залізничних коліях, посадка та висадка на ходу поїзда, перебування в стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту.

На жаль, випадки, коли люди намагаються накласти на себе руки на об’єктах залізничної інфраструктури, не є рідкістю. Закликаємо всіх ще раз подумати, зважити за і проти, а потім жити далі довго та щасливо. І локомотивним бригадам так буде спокійніше працювати.