Укрзалізниця заощадила десятки мільйонів євро на закупівлях дизпального, — Крістіан Кун

Залізничні новини Переглядів: 23.08.2019, 09:51

За останній рік Укрзалізниця заощадила десятки мільйонів євро завдяки закупівлі дизпального на підставі міжнародного цінового індексу. Про це повідомив в інтерв’ю DW член наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Крістіан Кун.


Менеджер також нагадав, що Укрзалізниця нещодавно прийняла на роботу фахівця, який відповідає за закупівлі. Також розпочав роботу уповноважений з питань антикорупційних заходів.

«Усе це відбувається на фоні курсу Укрзалізниці на централізацію закупівель. Це абсолютно нормально для компанії такого масштабу. На сьогодні склалася ситуація, коли регіональні філії закуповують значну частину матеріалів на власний розсуд — без контролю з боку центрального офісу. Така ситуація є нетиповою для таких великих компаній — їй має бути покладений кінець. Подекуди це вже робиться, хоча й доводиться стикатися зі спротивом», — зазначив Крістіан Кун.

Нагадаємо, Укрзалізниця стала першою державною компанією України, яка почала постачати дизпальне із застосуванням формульної зміни ціни з урахуванням котирувань Platts.