Укрзалізниця має намір залучити приватний капітал для розвитку вокзалів та контейнерних терміналів, — Євген Кравцов

Залізничні новини Переглядів: 27.08.2019, 15:51

Як свідчить міжнародний досвід залізничні вокзали є одним із найпривабливіших активів для залучення приватного капіталу. Найпоширеніші механізми — це концесія або створення спільного підприємства. Про це, зокрема, йдеться в колонці голови правління Укрзалізниці Євгена Кравцова.

 

«Ми працюємо зі Світовим банком та IFC над цим питанням і маємо амбіцію здати перші вокзали у концесію вже наприкінці 2020 — на початку 2021 року. Це дозволить, з одного боку, залучити приватні інвестиції для реконструкції вокзальної інфраструктури, з іншого — залізниця матиме партнерів, які допоможуть розбудувати процеси ефективного управління активами», — написав Євген Кравцов.

За його словами, у компанії з нетерпінням очікують якнайшвидшого ухвалення закону «Про концесію», який був проголосований у першому читанні ще у квітні 2018 року.

Щодо іншого перспективного напрямку державно-приватного співробітництва —будівництво контейнерних терміналів, на сьогоднішні день Укрзалізниця має 4 такі комплекси в Одесі, Києві, Харкові та Дніпрі. «Існує нагальна потреба у будівництві аналогічного терміналу на Західній Україні — у Львові, Ковелі або Чопі. Це — значний обсяг інвестицій. Ми шукаємо правильний формат та інвесторів для цього проекту», — зазначив Євген Кравцов.

Також голова правління зазначив, що Укрзалізниця давно співпрацює з приватним капіталом. Серед успішних прикладів можна назвати лібералізацію ринку вантажних перевезень, яка триває з 2004 року. За минулий рік Укрзалізниця купила або побудувала 3,5 тисячі вагонів, у той час як учасники ринку — 8,5 тисяч. Таким чином був ліквідований дефіцит вантажних вагонів.

Повну версію колонки читайте тут.