Адомаса Аудіцкаса призначено членом наглядової ради Укрзалізниці

Залізничні новини Переглядів: 28.08.2019, 14:32

Уряд делегував до складу наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Адомаса Аудіцкаса. Рішення про його призначення прийнято 14 серпня 2019 року Кабінетом Міністрів України.

 

Новообраний член наглядової ради здобував знання у провідних країнах світу: Франції, Великобританії, Сінгапурі та Литві. Має не одну освіту та склав іспит CFA level II з корпоративного управління в Балтійському інституті.

Адомас Аудіцкас має неабиякий досвід роботи у сферах корпоративного управління. Він є радником Прем’єр-міністра України з питань корпоративного управління, комунікацій та енергетичної політики. До того ж займає посаду члена наглядової ради Maritech Group та Магістральні газопроводи України. Крім того, Адомас був головою наглядової ради UAB VAE (Литва) та членом наглядових рад Фонду державного майна та AB Giraites ginkluotes gamykla (Литва).

Нагадаємо, Укрзалізниця — перша державна компанія, наглядову раду якої сформовано за новою процедурою відбору її незалежних членів. До її складу в якості незалежних експертів входять Шевкі Аджунер (голова наглядової ради), Крістіан Кун, Андерс Ослунд та Андреас Матьє. У якості членів наглядової ради — представників держави — Даніель Білак (заступник голови наглядової ради) та Костянтин Мар’євич.