У Хмельницькій області на залізничному переїзді вантажівка зіткнулася з поїздом, а на Рівненщині загинув мотоцикліст

Залізничні новини Переглядів: 5.09.2019, 16:13

З початку вересня водії автотранспорту двічі порушили правила дорожнього руху, що призвело до ДТП на переїздах.

 

Так, вчора в Хмельницькій області на регульованому переїзді перегону Лісоводи — Закупне при працюючій переїзній сигналізації водій вантажного автомобілю ГАЗ спровокував зіткнення з поїздом. Раніше, 2 вересня, через аналогічне порушення правил дорожнього руху на переїзді перегону Дрогобич — Дубляни сталося зіткнення поїзда з трактором. На щастя, внаслідок цих ДТП ніхто не постраждав.    

Ще одне ДТП на переїзді сталося 31 серпня на Рівненщині. На перегоні Сарни — Страшів учень 11 класу виїхав на переїзд, не звернувши уваги на працюючу сигналізацію, спровокував зіткнення з вантажним поїздом. На жаль, підліток загинув.

За 8 місяців 2019 року на залізничних переїздах і коліях поза переїздами АТ «Укрзалізниця» сталося 44 випадки ДТП, у тому числі 39 випадків на переїздах і 5 на коліях поза переїздами. Внаслідок ДТП загинуло 8 осіб і 13 травмовано.

У порівнянні з відповідним періодом 2018 року кількість ДТП зменшилася на 2 випадки, кількість загиблих зменшилася на 3 особи, а кількість травмованих — на 10 осіб.

Укрзалізниця просить водіїв не піддавати невиправданому ризику своє життя, життя пасажирів і працівників залізничного транспорту та суворо дотримуватися правил дорожнього руху.