Укрзалізниця ініціює проведення анкетування серед вантажовідправників, — Євген Кравцов

Залізничні новини Переглядів: 19.09.2019, 14:25

Укрзалізниця ініціює проведення незалежного дослідження щодо задоволеності вантажовідправників послугами залізничного транспорту. Це спільний проект Укрзалізниці, Центру транспортних стратегій (ЦТС), Європейської бізнес Асоціації (EBA) та KPMG в Україні, який дозволить Укрзалізниці отримати об’єктивну інформацію щодо якості надання послуг на залізничному транспорті та конкретних очікувань клієнтів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління АТ  «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Слідом за опитуванням пасажирів, Укрзалізниця ініціює проведення анкетування серед вантажовідправників. Для чого це компанії? Нам треба отримати конкретну інформацію про те, які у наших клієнтів пріоритети та які саме послуги потрібно вдосконалювати. Впродовж останніх років транспортна система невпинно змінюється. І орієнтуватися виключно на радянські показники ми не можемо. Крім того, нам це дозволить перейти від цифр до чіткого розуміння очікувань клієнтів», — повідомив Євген Кравцов.

За його словами, анкетування планується провести серед представників близько 70 компаній, що охоплюють понад 80% ринку вантажоперевезень. Опитування здійснюватиме ЦТС, а комунікації з учасниками опитування забезпечуватиме Європейська бізнес Асоціація.  «Як і обіцяли, ми робимо наголос на прямому діалозі і контакті з клієнтами. У перспективі плануємо проводити такі опитування регулярно», — зазначив керівник Укрзалізниці.

Опитування вантажовідправників здійснюватиметься за класичною формою. Анкети міститимуть два блоки запитань. Перший блок стосується визначення сегменту ринку вантажних перевезень, в якому працює клієнт. У другому блоці містяться конкретні запитання стосовно послуг Укрзалізниці, якість надання яких потрібно оцінити за десятибальною шкалою. В анкетах клієнти зазначатимуть важливість для них певного критерію й те, наскільки Укрзалізниця задовольняє їхні очікування.  

Зокрема, вантажовідправникам буде запропоновано оцінити якість послуг Укрзалізниці: простоту укладання договору на надання послуг перевезення та оформлення заявки на перевезення вантажів, виконання термінів доставки вантажів та термінів подачі вагону під навантаження, технічний та комерційний стан вагонів парку Укрзалізниці, вартість послуг користування вагонами Укрзалізниці, рівень збереження вантажів у процесі перевезення тощо.

Передбачається, що Укрзалізниця не матиме доступу до анкет учасників, тільки – до фінального звіту. Це буде узагальнений звіт без конкретизації того, як саме та чи інша компанія оцінила якість послуг Укрзалізниці. Очікується, що результати опитування стануть відомі до кінця листопада цього року, вони будуть опубліковані на сайтах ЦТС та Укрзалізниці.

 

Тов Центр Трубоізоляція