Укрзалізниця опублікувала на сайті проміжну скорочену консолідовану фінансову звітність за 6 місяців 2019 року

Залізничні новини Переглядів: 2.10.2019, 16:39

Укрзалізниця опублікувала на офіційному сайті компанії проміжну скорочену консолідовану фінансову звітність за 6 місяців 2019 року та організує конференц-дзвінок з міжнародними інвесторами.

 

На офіційному сайті компанії опубліковано проміжну скорочену консолідовану фінансову звітність АТ «Укрзалізниця» за 6 місяців 2019 року разом зі звітом з огляду аудиторської компанії Ernst & Young.

Дохід від реалізації продукції Укрзалізниці сягнув 44,2 млрд грн, що на 11% більше порівняно з першим півріччям минулого року. Найбільшу питому вагу (92%) у складі доходу від реалізації продукції становлять доходи від перевезень вантажів та пасажирів (40,5 млрд грн).

Фінансовий результат компанії у першому півріччі 2019 року (1,1 млрд грн) більш ніж удвічі покращено порівняно з аналогічним періодом 2018 року. Показник EBITDA склав 7,5 млрд грн, що більше ніж у першому півріччі 2018 року на 6%.

Для презентації результатів діяльності Компанії у першій половині 2019 року та їх відкритого обговорення з існуючими і потенційними інвесторами, а також з іншими учасниками фінансового ринку 3 жовтня о 17.00 годині за київським часом Укрзалізниця проведе конференц-дзвінок за участю Dragon Capital. «Цей захід реалізується в межах продовження партнерського діалогу з інвесторами, є свідченням відкритості компанії та можливістю для об’єктивного оцінювання й обговорення перспектив розвитку Укрзалізниці», — прокоментував голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов.

Контактні особи: Юрій Гаврилюк, АТ «Укрзалізниця» (gavrilyuk@uz.gov.ua), Андрій Беспятов, Dragon Capital (Bespyatov@dragon-capital.com).

Тов Центр Трубоізоляція