Скасування заборони на приватизацію підприємств залізничного транспорту відкриває можливості для участі приватних інвесторів у капіталі Укрзалізниці, – Євген Кравцов

Залізничні новини Переглядів: 3.10.2019, 13:07

Менеджмент Укрзалізниці вітає прийняття закону України, яким скасовано перелік заборонених до приватизації державних підприємств. Зокрема, скасовано заборону на приватизацію понад 60 майнових комплексів підприємств залізничного транспорту разом з інфраструктурою, які в результаті реорганізації, що завершилася у 2017 році, увійшли до складу Акціонерного товариства «Укрзалізниця». Як зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, дія цього закону усуває перепони для залучення приватного капіталу в розвиток галузі.

 

Верховна Рада України 2 жовтня ухвалила у другому читанні законопроект № 1054−1, яким визнано таким, що втратив чинність Закон України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації».

«Це не аукціон, де будуть вигукувати щось на кшталт: Укрзалізниця продається. Хто дасть більше? Це означає, що ми матимемо змогу залучати кошти, необхідні для імплементації стратегії розвитку від найбільших світових інвесторів. За базовим сценарієм на найближчі 5 років нам потрібно щонайменше 150 мрлд грн. Витрачати їх є куди», – зауважив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов на особистій сторінці у фейсбук.

Перспективними напрямами залучення інвестицій, за його словами, є рухомий вантажний склад, розвиток пасажирських вокзалів, розвиток припортової залізничної інфраструктури, побудова логістичних терміналів на кордоні з ЄС.

В якості інструментів залучення інвестицій компанія розглядає концесії та вихід на IPO. «IPO – це наша стратегічна мета на найближчі кілька років. Це найбільш оптимальний інструмент для залучення великих обсягів інвестицій, який не створює боргового навантаження для компанії. Плюс до цього – покращення стандартів корпоративного управління в компанії», – розповів Євген Кравцов.

Як показує світовий досвід, у процесі підготовки до IPO компанія наближує стандарти якості, технологічні процеси, корпоративне управління, управління дохідністю й ліквідністю та інші показники до найкращих світових практик. Це саме те, чого зараз найбільше потребує Укрзалізниця і що передбачає стратегія розвитку компанії на найближчі 5 років.

Про наміри залучати приватні інвестиції у розвиток Укрзалізниці повідомив і міністр інфраструктури Владислав Криклій. Часткова приватизація Укрзалізниці та низки інших стратегічно важливих компаній стане можливою після набуття чинності нового закону, який Верховна Рада ухвалила 2 жовтня.

«З переліку об’єктів виключили Укрпошту та Укрзалізницю. Це не означає, що їх продадуть з молотка, але це переконливий сигнал, що державний бюджет зможе поповнитись грошима, а інвестори матимуть змогу модернізувати підприємства», — зауважив Владислав Криклій.

За словами міністра, держава залишить у своїй власності щонайменше 50%+ 1 акцію цих компаній, а прихід інших інвесторів дозволить залучити інвестиції у розвиток Укрзалізниці та Укрпошти. Крім цього, інвестори покращать управління державними компаніями.