Укрзалізниця забезпечуватиме територією України регулярні графікові маршрути транзитного поїзда Metrans із Китаю у Словаччину

Залізничні новини Переглядів: 7.10.2019, 14:46

Укрзалізниця забезпечуватиме для компанії Metrans регулярний сервіс – графікові контейнерні перевезення територією України з Китаю у Словаччину. Перший контейнерний поїзд із китайського міста Сіань в словацьке місто Дунайска-Стреда курсував територією України 27-29 вересня. Його сформовано із 44 сорокафутових контейнерів.

 

Metrans переорієнтувала вантажопотік за цим маршрутом з польської території на українську. Маршрут через Україну коротший на 520 км, ніж територією Польщі, що сприяє економії коштів відправника. Завдяки проактивній позиції Укрзалізниці Metrans обрала маршрут саме через Україну.

Укрзалізниці вдалося переконати в ході переговорів компанію Metrans, що здатна забезпечити регулярні графікові перевезення територією України. Попередньо планується, що з Китаю до Словаччини та зворотно загалом курсуватимуть 4 пари контейнерних поїздів щомісяця. У жовтні планується відправити два наступні.

Укрзалізниця очікує поступове зростання обсягів транзитних перевезень.