ЄБРР та Укрзалізниця повідомили про намір оголосити тендер на закупівлю матеріалів для модернізації колій Транс’європейської транспортної мережі

Залізничні новини Переглядів: 8.10.2019, 15:07

Європейський банк реконструкції та розвитку і Укрзалізниця повідомили про намір оголосити тендер на закупівлю матеріалів для модернізації залізничних колій Транс’європейської транспортної мережі (TEN-T). Крім того, в рамках тендеру будуть закуплені товари та послуги для переоснащення засобів залізничної автоматики та зв’язку.

 

Загальна вартість закупівлі складе 100 млн дол. США. Придбання матеріалів проводитиметься за правилами ЄБРР. Це гарантує, що процес буде максимально прозорим.

Відповідно до рамкової угоди, яку Укрзалізниця з ЄБРР підписали у вересні цього року, передбачено, що 70 % із залучених $ 100 млн буде спрямовано на модернізацію залізничної інфраструктури. Зокрема, за ці кошти планується закупити елементи верхньої будови колії, в тому числі скріплення. Тендер пройде за абсолютно прозорими та зрозумілими правилами ЄБРР із застосування електронного майданчика для закупівель –  ECEPP (https://ecepp.ebrd.com/delta/viewNotice.html?displayNoticeId=9655335). Його учасниками можуть бути як резиденти України, так і нерезиденти. Укрзалізниця сподівається, що це дасть можливість залучити до закупівлі широке коло учасників та позбутися монополій у постачанні окремих номенклатур товарів та змов між учасниками торгів.

Ще 30 % коштів компанія спрямує на оновлення засобів диспетчерської сигналізації і зв’язку, а також на  удосконалення системи контролю залізничного трафіку. Усі роботи будуть виконані у 2020 – 2021 роках власними силами Укрзалізниці.

Нагадаємо, що транспортними коридорами TEN-T проходить приблизно 80 % усіх транзитних вантажів. Завдяки цим заходам Укрзалізниці вдасться залучити додаткові транзитні вантажі, зменшити час проходження їх територією України і, як наслідок, збільшити фінансові надходження компанії. 

Зацікавлені учасники тендеру, які відповідають визначеним вимогам та бажають бути включеними до списку розсилки, щоб отримати запрошення до участі, або ті учасники тендеру, які потребують додаткової інформації, можуть звернутись до АТ «Укрзалізниця» за наступною адресою:

Акціонерне товариство «Українська залізниця»

Представник: Дмитро Козін

Департамент інвестиційної політики

Кімната 416

вул. Єжи Ґедройця 5,

м. Київ 03150, Україна

Тел.: +380 44 309 6542

Факс: +380 44 465 3787

Електронна пошта: dkozin@uz.gov.ua

Тов Центр Трубоізоляція