На залізничному вокзалі в Києві розпочав роботу форум Rail Expo 2019

Залізничні новини Переглядів: 16.10.2019, 15:46

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, міністр транспорту Франції Жан-Батіст Джеббар та заступниця міністра інфраструктури України Олександра Клітіна відкрили роботу форуму Rail Expo 2019. Цього року співорганізатором цього заходу стала Укрзалізниця, він проходить на Центральному залізничному вокзалі в Києві.

 

Євген Кравцов зазначив, що подібні заходи є певним знаком якісних змін, які відбуваються в залізничної галузі. «З кожним роком вони стають усе масштабнішими та привертають увагу все більшої кількості міжнародних партнерів. Провідні виробники залізничного рухомого складу готові не лише відвідувати ці заходи, але й працювати на українському ринку. Я пишаюся, що Укрзалізниця стала співорганізатором такого заходу», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Про зацікавленість в інвестиціях у залізничну галузь України заявив і міністр транспорту Франції Жан-Батіст Джеббар. «Поле для спільної діяльності є надзвичайно широким. Я хотів би нагадати про повну підтримку з боку Франції тих зусиль, які докладаються сьогодні з боку Європейського Союзу, міжнародних фінансових організацій для реформування інфраструктури, у тому числі залізничної. Хотів би наголосити, що Франція має намір і надалі відігравати безпосередню й активну роль у цій роботі, роблячи акцент на деяких аспектах, у тому числі впливі на навколишнє середовище», — повідомив Жан-Батіст Джеббар.

«Сьогоднішній івент має велике значення, адже це особливий час для Укрзалізниці. Наразі реформа залізничної галузі вже обговорюється в парламенті і буде прийнята найближчим часом», — зазначила заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна. 

За її словами, у ході реформи буде змінено карту маршрутів та оптимізовано вантажні напрямки: «Ми закликаємо інвестувати в цей ринок. Це принесе дійсно гарні прибутки».

У форумі беруть участь представники Міністерства інфраструктури України, Міністерства транспорту Франції, Укрзалізниці, провідні експерти та аналітики транспортної галузі, світові та українські виробники залізничного машинобудування, ливарного виробництва, ремонтних та обслуговуючих компаній, постачальники комплектуючих, запчастин та обладнання й інші.

Також уперше експоненти виставки представлять свою продукцію безпосередньо на залізничній колії: вагони, локомотиви та іншу залізничну техніку. Таку можливість надав генеральний партнер Rail Expo 2019 — АТ «Укрзалізниця».