Тариф на доступ до залізничної інфраструктури має бути єдиним для всіх учасників ринку, — Ремігіуш Пашкевич

Залізничні новини Переглядів: 18.10.2019, 15:05

Переходу на модель відкритого ринку вантажних і пасажирських перевезень та виділенню окремого оператора інфраструктури в ремонтно-холдинговій структурі має передувати чітке визначення методології формування тарифу на доступ до інфраструктури, вважає член правління АТ «Укрзалізниця» Ремігіуш Пашкевич.

 

«На мою думку, він має бути єдиним для всіх учасників ринку, без будь-яких преференцій. Потрібно також приділити значну увагу інвестиціям в інфраструктуру, що уможливлять подальшу автоматизацію управління рухом на залізниці», — сказав він у коментарі проекту «12 облич стратегії Укрзалізниці»

Ремігіуш Пашкевич нагадав, що, згідно з проектом реорганізації Укрзалізниці інфраструктурою управлятиме окремий оператор. Таке завдання було поставлене перед керівництвом компанії Президентом України, урядом та профільним міністерством.

На його переконання, також необхідно створити систему, за якої перевізник подає заявку на допуск до приватної тяги, і, крім того, варто розуміти, що доступ до інфраструктури обмежується пропускною спроможністю.

«Отже, роль оператора інфраструктури полягає у встановленні ниток-графіків за заявками перевізників відповідно до пропускної спроможності за певними напрямками. Перевізник повинен чітко розуміти свою логістику: з якої станції відправляється, яка кінцева станція, чи будуть якісь операції на проміжних станціях шляху слідування», — розповів менеджер.

Він підкреслив, що вкрай важливо у процесі реорганізації визначити систему фінансування оператора інфраструктури.

«Моє ставлення до реорганізації позитивне, адже сьогодні ми маємо модель монополізованої залізниці, коли все знаходиться в одних руках, це і добре, але й погано», — сказав Ремігіуш Пашкевич.