Роз’яснення у відповідь на статтю Агії Загребельської щодо конкурсу з відбору страховика пасажирів на залізничному транспорті

Залізничні новини Переглядів: 21.10.2019, 16:24

Оскільки договори зі страховиками за результатами конкурсу з відбору страховика пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті не були укладені і результати конкурсу не були затверджені правлінням компанії, а отже страхові наслідки залишилися незмінними, пасажирам не завдано жодної шкоди та не спричинено збитків. Такі роз’яснення компанія надала у відповідь на коментарі колишньої держуповноваженої АМКУ Агії Загребельської.

«Висновки колишньої держуповноваженої АМКУ щодо порушеної теми дещо перебільшені. Керівництво компанії ще до розгляду скарги  одного з учасників конкурсу в АМКУ вбачало ризики порушення умов конкуренції, що стало однією з підстав для рішення не затверджувати результати конкурсу у 2018 році.  У ході розгляду скарги Укрзалізниця конструктивно співпрацювала з АМКУ для об’єктивного висновку», – розповів директор з правових питань та майнової політики АТ «Укрзалізниця» Артур Резнік.

Він нагадав, що до сьогодні страхування пасажирів на залізничному транспорті здійснюється за договорами, що діють з 2016 року, і відтоді розмір страхових платежів не переглядався.  

Артур Резнік наголосив, що рекомендації АМКУ стосовно конкурсу з відбору страховика пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті Укрзалізниця  обов’язково врахує, зокрема у критеріях вибору страховика, які зараз розробляє товариство.

«Наразі Укрзалізниця вибудовує конструктивні відносини з АМКУ не лише щодо питання виробу страховика, а й стосовно інших важливих аспектів роботи. Це сприяє удосконаленню процедур, підвищує прозорість діяльності акціонерного товариства, а також пливає на покращення ділової репутації», – зауважив Артур Резнік.