Укрзалізниця встановить на Центральному залізничному вокзалі Києва зарядку для електромобілів, — Євген Кравцов

Залізничні новини Переглядів: 24.10.2019, 14:15

До кінця року Укрзалізниця встановить на Центральному залізничному вокзалі Києва зарядку для електромобілів. Про це повідомив у Facebook голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

«Бюрократичні перепони, щоб на Центральному вокзалі з’явилась зарядка для електрокарів, ми знесли… Нарешті можу аносувати: зарядити свій електромобіль можна буде на головному залізничному вокзалі столиці», — написав Євген Кравцов.

 Також очільник Укрзалізниці зазначив, що майже половина залізничної мережі України електрифікована: «Ми активно працюємо над тим, щоб перевозити якомога більше вантажів і пасажирів електропоїздами, тим самим зменшивши викиди. Встановлення зарядок для електромобілів – це ще один крок для збереження навколишнього середовища та популяризації електричного транспорту».

Наразі Укрзалізниця вже провела аукціон та обрала партнера, який встановить відповідне обладнання. «Якщо послуга буте затребуваною, такі зарядки з’являться і на інших вокзалах України», – резюмував керівник Укрзалізниці.