Укрзалізниця з кожним роком розширює залізничне сполучення з Маріуполем , — Євген Кравцов

Залізничні новини Переглядів: 29.10.2019, 10:56

З початку року Укрзалізниця перевезла близько 700 тисяч пасажирів до Маріуполя та зворотно. Це майже на 15 тис. більше, ніж за відповідний період минулого року та на 270 тис. – ніж у 2016 році. Залізничники розраховують, що після запуску чергового поїзда у маріупольському напрямку цей показник зростатиме. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов у Маріуполі.

 

За словами керівника компанії, після 2014 року залізнична логістика зі сходом України зазнала суттєвих змін, у тому числі й з Маріуполем. «Після окупації частини України залишилася лише одна ділянка, якою ми можемо відправляти поїзди до Маріуполя. Вона пролягає через Запоріжжя, Комиш-Зорю, Волноваху та далі до Маріуполя. Сьогодні нею курсують як пасажирські, так і вантажні поїзди. Тому впродовж останніх кількох років ми доклали максимум зусиль, щоб її модернізувати та забезпечити максимальний пропуск поїздів. І нам це вдалося», – зазначив Євген Кравцов.

На сьогодні до Маріуполя вже курсує 6 пар пасажирських поїздів. «Маріуполь має пряме залізничне сполучення з Києвом, Львовом, Бахмутом, Харковом та Одесою. Загалом цими поїздами з початку року ми перевезли близько 2 млн пасажирів, і це не лише Маріуполь, а й інші населені пункти Донецької області», – зазначив він.

Нагадаємо, 27 жовтня Укрзалізниця запустила другий склад поїзда № 9/10 Київ – Маріуполь із оновлених вагонів, чим зробила цей маршрут щоденним.

 

Довідка.

У напрямку Маріуполя курсують наступні поїзди: № 09/10 Київ – Маріуполь (щоденно), № 83/84 Київ – Маріуполь (щоденно), № 103/104 Київ – Маріуполь (в дні підвищеного пасажиропотоку), № 69/70 Маріуполь – Львів (щоденно),  № 95/96 Бахмут, Харків – Маріуполь (через день до Харкова, через день до Бахмута), № 141/142 Маріуполь – Одеса (щоденно).