За рік з ініціативи Укрзалізниці більше 600 елементів та запчастин освоюється в Україні для імпортозаміщення, — Євген Кравцов

Залізничні новини Переглядів: 4.12.2019, 16:45

Укрзалізниця ініціювала імпортозаміщення більше 1 тис. позицій для залізничної галузі. Це запчастини, елементи інфраструктури та обладнання. Лише за рік взято на освоєння понад 600 позицій і 100 вже освоєні. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов у Києві 4 грудня на III конференції «Нова індустріалізація», офіційним партнером якої є компанія.

 

«Платформа Торгово-промислової палати є можливістю розповісти про ініціативи та результати. Рік тому на цьому майданчику ми оголосили про старт програми імпортозаміщення і сьогодні маємо її в дії. Лише за рік зроблений суттєвий поштовх у цьому напрямку», — зазначив Євген Кравцов.

Він зауважив, що реалізації цієї програми сприяє і збільшення інвестицій компанії в оновлення рухомого складу. «Укрзалізниця за 2,5 роки збудувала понад 6 тис. вагонів, загалом у вантажному парку оновили більш ніж 20 тис. вагонів», — розповів керівник компанії. Він наголосив, що Укрзалізниця сприяє індустріалізації країни, розвитку суміжних галузей, зайнятості населення.

«Ми вдячні, що третій рік поспіль, від самого започаткування, Укрзалізниця долучається до нашої конференції «Нова індустріалізація». Разом ми шукаємо можливості для локалізації виробництва тут, в Україні. Показуємо підприємцям, що треба працювати з найбільшими замовниками вдома. Сьогодні на конференції ми обговорювали нові ініціативи Укрзалізниці та сподіваємося, що через рік вони теж будуть успішно реалізовані», — зазначив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

 

Довідка

Із переліком та номенклатурою продукції, що потребує заміщення, можна ознайомитися тут.